راه‌هایی برای پیدا کردن متخصص برای گچبری، بنایی و نصب کناف سقف

شنبه 28 دی 1398
14:58
عابد

اصولا هنگامی که به این نتیحه می رسیم تا خانه خود را بازسازی و یا تعمیر کنیم به دنبال بهترین نیروها و متخصصین در این زمینه می‌گردیم.

گاهی شانس با ما یار است و به بهترین شکل بهترین ها را انتخاب می کنیم، گاهی نیز در اثر داشتن اطلاعات کم، متاسفانه نمی توانی بهترین متخصص ها را پیدا کنیم!

به همین دلیل بهتر است قبل از اقدام به گچبری، بنایی ساختمان و همچنین نصب کناف سقف، اطلاعات کافی و ضروری را در این زمینه داشته باشید.

پس در ابتدا به بنایی ساختمان و خدماتی که در آن عرضه می گردد اشاره خواهیم نمود.

خدمات بنایی ساختمان:

از مهمترین و پایه ای ترین اموری که برای ساختمان سازی استفاده می شود بنایی می باشد که شامل: گچکاری، سیمان کاری، دیوارچینی، کاشی کاری و ... می باشد که هر یک از آن ها به صورت کلی و جزئی برای ساختمان انجام می شود.

توجه داشته باشید که هر یک از این خدمات به دست متخصصین صورت می گیرد که باید دارای مهارت های کافی باشند.

وظایف یک بنا در بنایی ساختمان چیست؟

 1. به موقع حاضر شدن سرکار
 2. پایان دادن کار در زمان معین شده از قبل
 3. استفاده از متریال مناسب و با کیفیت هنگام بنایی ساختمان
 4. داشتن مهارت کافی در درست کردن انواع ملات
 5. صبور و با دقت کار کردن
 6. و ...

از جمله وظایفی است که یک بنا ساختمان باید رعایت کند.

تا اینجا از وظایف بنا و خدمات ارایه شده در بنایی ساختمان صحبت کردیم؛ اکنون به کناف سقف می پردازیم که اصلا چیست و چه کاربردهایی دارد و در چه مکان هایی می توان از آن استفاده کرد.

کناف سقف چیست؟

در واقع یکی از پرطرفدار ترین نوع سقف که امروزه در معماری های داخلی خانه های نوساز می بینید استفاده از کناف سقف می باشد که نیاز ما را به زیرسازی کامل سقف ها برطرف می کند.

از کاربردهای کناف سقف می توان برای دیوار ها نیز اشاره کرد. همچنین کناف ها در سقف ها به صورت ثابت و همچنین قابل جا به جایی وجود دارند که بسیاری از مغازه داران و فروشگاهیان از آن ها برای دسترسی راحت تر به تاسیسات ساختمان استفاده می کنند.

در چه مکان هایی از کناف سقف استفاده می شود؟

همانطور که اکثرا دیده اید کناف سقف آشپزخانه، پذیرایی، اتاق خواب و ... با نورپردازی های زیبا قابل رویت می باشد که بسته به سلیقه افراد در طرح های مدرن و ساده و طرح های کلاسیک قابل تولید می باشدو

از مزایای استفاده از کناف سقف می توان به: کم وزن بودن آن ها، نصب بسیار آسان و بی دردسر، شکیل بودن آن ها، عزینه متاسب تر آن نسبت به زیرسازی و آماده سازی برای نقاشی ساختمان و ... اشاره نمود.

حال نوبت به قدیمی ترین و زیبا ترین هنر دست، گچبری ساختمان می پردازیم.

همه چیز درباره گچبری ساختمان:

یکی از کهن ترین هنرهایی است که از قبل تنها در خانه های گران قیمت و افراد ثروتمند دیده میشد. اما امروزه بسیاری از افراد بسته به سلیقه خود از گچبری برای طراحی دکوراسیون داخلی خود استفاده می کنند که هزینه نسبتا بیشتری بابد برای آن پرداخت نمود.

امروزه گچبری مدرن نیز جایگاه بالایی در بین افراد دارد؛ این نوع از هنر که در راستای طرح هایی زیبا از پرده و به تصویر کشیدن فرشته ها و ... نمایش داده می شود در خانه های لوکس بسیار خودنمایی می کند و گچبری سنتی بیشتر در مساجد و در خانه های قدیمی تر به چشم می خورد.

نکات مهمی که یک گچبر حرفه ای باید به آن توجه کند چیست؟

نکات مهمی که در گچ بری سنتی و مدرن باید به آن توجه نمود عبارتند از:

 • بررسی کامل محل گچبری
 • رفع رطوبت و نم ساختمان در صورت وجود
 • اجرا کردن دقیق نقش ها طبق خواست مشتری
 • ایده پردازی برای مشتری
 • بررسی ارتفاع سقف

توجه داشته باشید که گچبری تنها برای سقف ها نمی باشد و می توانیم از آن ها برای گوشه های دیوار ها، قسمتی از دیوار ها و ... استفاده نمود.

همه ما می دانیم که پس از اتمام کار گچبری باید اجازه دهیم تا کاملا گچ خود را بگیرد و خشک شود؛ و پس از آن شروع به زنگ آمیزی آن ها کرد.

نکته ای که در این مورد حائز اهمیت است این است که اگر می خواهید نقاشی های زیبایی درون حاشیه های گچبری شده ذاشته باشید حتما از نقاشان ماهر در این زمینه کمک بخواهید.

source[ بازدید : 12 ] [ امتیاز : 1 ] [ نظر شما :
]

قدرتمندترین و سریع‌ ترین سوپر کامپیوتر دنیا!

شنبه 28 دی 1398
14:38
عابد

سریع‌ ترین سوپر کامپیوتر دنیا با نام SpiNNake، متشکل از یک میلیون هسته و هزار و دویست بورد متصل شده به هم، به تازگی توسط دانشمندان فعال‌سازی شده است. تا امروز، این سریع‌ترین ماشینی است که می‌تواند عملکرد مغز انسان را شبیه‌سازی کند.

سریع‌ ترین سوپر کامپیوتر دنیا SpiNNake نام دارد که در واقع مخفف اسم اصلی و طولانی آن یعنی Spiking Neural Network Architecture به شمار می‌رود. طراحی و ساخت آن ده سال به طول انجامیده و بزرگترین کامپیوتری است که می‌تواند عملکرد مغز انسان را به شیوه‌ای بی‌نظیر شبیه‌سازی کند. این ماشین غول‌آسا در واقع قادر به تقلید فرآیند شلیک نورون‌ها در مغز انسان است.

سریع‌ ترین سوپر کامپیوتر جهان در دانشگاه منچستر کشور انگلستان واقع شده و بر اساس گفته‌های استیو فوربر (Steve Furber)، یکی از اعضای طراحی و پیاده‌سازی پروژه و پروفسور مهندسی کامپیوتر در دانشگاه منچستر، شیوه‌ای که کامپیوترهای متداول کار می‌کنند را متحول خواهد کرد.

اما SpiNNake فقط شبیه به یک مغز فکر نمی‌کند، بلکه مدل‌هایی از نورون‌های درون مغز انسان را ایجاد کرده و در عمل، در مقایسه با سایر کامپیوترهای موجود در جهان، تعدادی بیشتری نورون شبیه‌سازی خواهد کرد. بر اساس گفته‌های استیو فوربر، وظیفه اصلی سریع‌ ترین سوپر کامپیوتر پشتیبانی مدل‌های جزیی مغز است.

سوپر کامپیوتر SpiNNaker از فروردین دو سال قبل (آوریل 2016) مشغول شبیه‌سازی عملکرد نورون‌های مغز انسان با استفاده از 500 هزار پردازنده بوده است، اما نسخه ارتقا یافته‌ای که اکنون با آن مواجه هستیم، به یک میلیون پردازنده مجهز است. پشت سریع‌ ترین سوپر کامپیوتر پشتیبانی پروژه عظیم متعلق به اتحادیه اروپا با نام Human Brain قرار دارد که هدف آن، ایجاد یک مغز انسان مجازی است. SpiNNaker در این راستا به دانشمندان کمک خواهد کرد مدل‌های مغزی دارای جزییات فراوان ایجاد کنند.

توان پردازشی باورنکردنی سریع‌ ترین سوپر کامپیوتر

طبق گفته‌های سخنگویان دانشگاه منچستر، ظرفیت کنونی سریع‌ ترین سوپر کامپیوتر انجام 200 کوآدریلیون عمل به صورت همزمان است. کوآدریلیون، عدد یک به همراه پانزده صفر در جلوی آن است.

برخی ابر کامپیوترهای دیگر در نقاط مختلف دنیا، از لحاظ تعداد پردازنده‌های درونشان SpiNNaker را شکست می‌دهند. به عنوان نمونه سوپر کامپیوتر Sunway TaihuLight در کشور چین واقع شده و درونش ده میلیون و ششصد و چهل و نه هزار و ششصد هسته وجود دارد، اما آن چه SpiNNaker را از رقبا متمایز می‌کند، زیربنایی است که این پردازنده‌ها از طریقش به یکدیگر متصل شده‌اند. در مغز انسان، 100 میلیارد نورون به صورت همزمان رگبار سیگنال را به سمت هزاران مقصد مختلف پرتاب می‌کنند. در معماری سریع‌ ترین سوپر کامپیوتر ساخته شده در دانشگاه منچستر نیز از یک سطح استثنایی ارتباطات بین پردازنده‌ها پشتیبانی می‌شود تا به این وسیله، عملکرد مغز انسان (تقریبا) شبیه‌سازی شود.

طبق گفته‌های آقای فوربر، مکانیزم ارتباطی سوپر کامپیوترهای متداول کمتر با ساختار و مدل واقعی مغز انسان شباهت دارند، اما SpiNNaker قادر است شبکه‌های عصبی بزرگتری را شبیه به نمونه‌های واقعی آن در مغز انسان، مدل‌سازی کند.

پیشتر و در زمانی که سریع‌ ترین سوپر کامپیوتر با استفاده از 500 هزار پردازنده کار می‌کرد، توانست هشتاد هزار نورون را در قشای مغز مدل‌سازی کند. این ناحیه‌ای از مغز است که داده‌ها را از حواس انسان اداره می‌کند. بخش دیگری که SpiNNaker به شبیه‌سازی آن می‌پردازد، ناحیه‌ای از مغز است که در بیماری پارکینسون تحت تاثیر قرار گرفته و Basal Ganglia نام دارد. به این ترتیب می‌توان متوجه شد یکی دیگر از کاربردهای سریع‌ ترین سوپر کامپیوتر مطالعه بر روی مشکلات مغزی است.

طبق گفته‌های سخنگویان دانشگاه منچستر، SpiNNaker همچنین قادر به کنترل یک ربات موبایل با نام SpOmnibot است که با استفاده از کامپیوتر، داده‌های جمع‌آوری شده توسط سنسورهایش را تفسیر کرده و به صورت آنی، در زمینه مسیریابی اقدام به تصمیم‌گیری می‌کند. اما با وجود همه این توانمندی‌ها و قابلیت‌های شبیه به مغز انسان و همچنین توان بالای پردازشی، سریع‌ ترین سوپر کامپیوتر چقدر در نحوه عملکردش به مغز انسان شباهت دارد؟

بر اساس گفته‌های استیو فوربر، در حال حاضر شبیه‌سازی دقیق و کامل مغز انسان غیر ممکن است و یک ماشین کامپیوتری پیشرفته همچون SpiNNaker تنها می‌تواند بخشی از ارتباطاتی که توسط مغز انسان صورت می‌گیرند را مدیریت کند. به همین دلیل تا فرا رسیدن زمانی که سوپر کامپیوترها بتوانند برای خودشان فکر کنند، زمان بسیار زیادی باقی مانده است.

این پروفسور دانشگاه منچستر معتقد است با وجود استفاده از یک میلیون پردازنده در سریع‌ ترین سوپر کامپیوتر دنیا، که توان تحلیل 200 کوآدریلیون عمل به صورت همزمان را در اختیار دارد، این تیم تحقیقاتی تنها به یک درصد از ساختار مغز انسان دست پیدا کرده است. در حال حاضر این سوپر کامپیوتر قادر به تقلید رفتار بخشی از مغز موش است که خود هزار برابر کوچک‌تر از مغز انسان تلقی می‌شود.

منبع: gadgetnews


[ بازدید : 12 ] [ امتیاز : 1 ] [ نظر شما :
]

شرایط انتخاب بهترین شرکت های نظافت منزل و نظافتچی ماهر چیست؟

چهارشنبه 25 دی 1398
12:29
عابد

هر ساله نظافت منزل و پاکیزگی آن یکی از وظایفی است که بر عهده همه اعضای خانواده می باشد و می بایست با همکاری و در کمال صبوری به انجام آن پرداخت.

بسیاری از افراد امروزه به دلیل مشغله کاری و همچنین نداشتن وقت برای خانه تکانی کار خود را راحت می کنند و به شرکت های خدمات نظافت منزل روی می آورند و از آن ها درخواست اعزام نظافتچی به خانه و یا محل کار خود را دارند.

در ادامه می خواهیم در مورد بهترین شرکت خدمات منزل و وظایفی که می بایست اجام دهند صحبت کنیم:

همانطور که می دانید هر ارگان و یا سازمانی برای استخدام نیروی کار خود یک سری آزمون و مصاحبه دارد که شرکت های نظافت منزل نیز از این مورد مستثنی نیستند.

این شرکت ها زمانی که می خواهند نیرو استخدام کنند باید موارد زیر را نظر داشته باشند:

 1. مودب بودن نظافتچی و داشتن ظاهری مناسب
 2. اطلاعات دقیق و کامل از تمامی مواد شوینده متناسب با هر مکان
 3. وقت شناس و دقیق
 4. کاربلد
 5. رعایت بهداشت
 6. حفظ ایمنی
 7. عدم مزاحمت برای صاحبخانه و اهالی ساختمان
 8. و …

توجه داشته باشید که اگر خودتان بخواهید نظافت منزل را انجام دهید کار بسیار خوبی می کنید فقط کافی است موارد زیرا انجام دهید تا به بهترین نحو این امر را انجام دهید:

نظافت منزل

 1. حتما از تمامی افراد خانواده بخواهید تا در نظافت منزل کمک کنند.
 2. هیچگاه هنگام خستگی به این کار اقدام نکنید و در صورت خسته شدن سریعا از کار دست بکشید.
 3. مراقب سلامتی دستا ها، پاها و کمرتان باشید تا در اثر فعالیت به آن ها فشاری وارد نشود.
 4. خوردن غذا و تنقلات را حین نظافت خانه فراموش نکنید تا انرژی کافی داشته باشید.
 5. به تنهایی برای جا به جا کردن اشیاء سنگین در خانه اقدام نکنید.
 6. به تنهایی بر روی چهار پایه نروید.
 7. برای وصل کردن پرده اگر عرض آن زیاد است به یکباره به نصب آن نپردازید.
 8. هنگام نظافت منزل سعی کنید در انجام امور مدیریت داشته باشید و با کمترین میزان خستگی بیشترین کار مفید را انجام دهید.
 9. با اشتیاق به پاکیزگی خانه خود بپردازید تا در پایان کار کمتر احساس خستگس کنید.

با در نظر گرفتن و رعایت نکات ذکر شده می توانید در کنار اعضای خانواده با ایجاد فضایی شاد به نظافت منزل خود بپردازید و از آن لذت ببرید.

اما اگر این وظایف را می خواهید بر عهده کارگر شرکت های خدماتی بسپارید باید مواردی که آن ها می بایست به آن توجه داشته باشند را برای شما ذکر نماییم:

وظایف کارگر منزل از زمان ورود تا خروج از:

وظایف کارگر منزل از زمان ورود تا خروج

 • یک نظافتچی ماهر می بایست در اسرع وقت به محل مورد نظر رسیده باشد.
 • باید با صاحبخانه در کمال صداقت سخن بگوید.
 • تمامی کارهایی که در قرار داد ابلاغ شده است می بایست در زمان مقرر به اتمام برساند.
 • می بایست در حفظ و عدم آسیب به وسایل منزل کوشا باشد.
 • یک نظافتچی تمامی نقاط خانه را تمیز کند.
 • به صورت مرتب دستمال های گرد گیری را تعویض نماید.
 • حس امنیت را به صاحبخانه القا کند.
 • از صحبت کردن زیاد با افراد خانه خودداری نماید.
 • در صورت عدم داشتن اطلاعات کافی از وسایل الکتریکی خانه برای تمیز کردن آن ها از صاحبخانه سوال بپرسد و خودسرانه کاری انجام ندهد.
 • نظافت چی نباید بدون اجازه هیچ کدام از وسایل خانه را جا به جا کند.

لباس هایی آراسته و ظاهری مناسب برای کارگر ساختمان نشان از شخصیت او و همچنین نشانی مثبت برای شرکت خدمتی می باشد.

نکته مهمی که باید به آن اشاره شود استفاده از خدمات آنلاین می باشد که امروزه همه اقراد بتا بر دلایل زیادی به آن نیاز دارند.

همه ما می دانیم که خدمات آنلاین چگونه می تواند روند کاری ما را بالاتر ببرد تا با شناختن بهترین شرکت ها و نیروهای کار بتوانیم بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان و با کیفیت بالا داشته باشیم.

منبع


[ بازدید : 13 ] [ امتیاز : 1 ] [ نظر شما :
]

لوکسترین قطارهای جهان را بشناسید!

چهارشنبه 25 دی 1398
12:16
عابد

قطار هفت ستاره کی یوشو یکی از لوکس ترین قطارها ی ژاپن است که دارای ۷ واگن با ظرفیت ۳۰ نفر در ۱۴ سوئیت است. در واقع سفرهای طولانی با قطار در سال های اخیر رونق تازه ای یافته اند و واگن های لوکس قطار برای فراهم ساختن آسایش بیشتر مسافران طراحی شده اند.

تا پیش از اینکه پای قطارهای لوکس به میان نیامده بود، طرفداران زیادی برای پز دادن با مناظر عجیب و دور مسیر سفر با قطار، وجود نداشت.

در ادامه به معرفی لوکس ترین قطارهای دنیا می پردازیم. سفرمی را همراهی کنید…

 1. قطار هفت ستاره ی کی یوشو؛ ژاپن

قطار هفت ستاره ی کی یوشو یکی از لوکس ترین قطارها ی ژاپن است. این قطار امکانات و خدماتی فوق لوکس و در خور ۷ ستاره را به مسافران ارائه می دهد. سوئیت های قطار هفت ستاره ی کی یوشو ۱۴ نفر ظرفیت دارند. دکوراسیون داخلی این قطار لوکس از برترین های ژاپن بشمار می رود؛ دیوارهای آن از چوب افرا و کریستال، کف آن از چوب گردو و درب های کشویی آن با طرح گل و پرنده مزین گردیده است.

این قطار لوکس هفت ستاره دو برنامه ی سفر به مسافران ارائه می دهد:

 • گزینه ی سفر ۲ روزه که شامل اقامت در اطراف فوکوکا است
 • گزینه ی سفر ۴ روزه که شامل گردشی در جزیره ی جنوبی ژاپن است

تقاضای سفر با این قطار به حدی زیاد می باشند که مسافران از طریق قرعه کشی انتخاب می شوند. هزینه ی پرداختی برای سفر با این قطار شامل خدمات رفاهی و اقامت، حمل و نقل، گشت و گذار، غذا و نوشیدنی است. حداقل هزینه ی پرداختی برای هر یک نفر از ۲ هزار و ۲۷۱ دلار آغاز می گردد.

 1. قطار ونیز سیمپلون اوریِنت اکسپرس: لندن به ونیز

قطار ونیز سیمپلون اوریِنت اکسپرس یکی دیگر از لوکس ترین قطارها ی دنیا است. هیچ یک از سفرها به اندازه ی سفر با قطار مشهور “ونیز سیمپلون اوریِنت اکسپرس” احساس عشق و ماجراجویی را در مسافران بیدار نمی کند. مسیر عبور این قطار لوکس از کنار زیباترین و رویایی ترین چشم اندازهای اروپا است؛ چشم اندازهایی که خود امروزه به اسطوره های اروپا بدل گشته اند. قطار ونیز سیمپلون اوریِنت اکسپرس در مسیر لندن به ونیز از لندن، پاریس، اینسبروک، وِرونا و ونیز عبور می کند.

هنر دِکو ی پر زرق و برق این قطار از قرن ها پیش برجای مانده است؛ در حالی که سوئیت های ظریف و شیک آن تداعی گر دوران دیرینه و کلاسیک می باشد. اغلب مسافرانی که از لندن سوار قطار می شوند، سفری یک شبِ را به ونیز تجربه می کنند. در مسیر یک سری جعبه های چوبی به صورت شخصی به سر آشپز در پاریس تحویل داده می شوند. این جعبه ها پر از خرچنگ های تازه هستند که در میان وعده پیش از رسیدن به بندر فرانسه سرو می شوند.

هزینه ی سفر با این قطار لوکس برای هر یک نفر از ۳ هزار و ۳۴۲ دلار آغاز می شود.

 1. قطار عقاب طلایی؛ مسکو، ولادی وستوک

به گفته ی برخی از مسافران، تا زمانی که سفر با “اکسپرس ترَنس سیبریَن” را به همراه برنامه ی سفری که از ۸ محدوده ی زمانی می گذرد تجربه نکرده باشید، معنی واقعی سفر با قطار را درک نخواهید کرد.

قطار عقاب طلایی یکی دیگر از لوکس ترین قطار ها ی دنیا است. این قطار نسخه ی لوکسی از مدل قطارهای “ترَنس سیبریَن” می باشد که دارای امکاناتی از قبیل حمام اختصاصی، کولر گازی در تابستان، سیستم گرمایشی کامل در زمستان، خدمات خشکشویی، تلویزیون، پزشک انگلیسی زبان و یک پیانیست است.

مسیر سفر دو هفته ای با قطار لوکس عقاب طلایی بیشتر همانند سفر با کشتی کروز است تا قطار! در مسیر سفر این قطار از کنار دریاچه ی بایکال نیز عبور می کند. هزینه ی سفر هر یک نفر در “کلاس سیلور” از ۱۵ هزار و ۸۹۵ دلار آغاز می شود.

۴. قطارهای سریع السیر ژاپن

خدمت جدید قطارهای سریع السیر ژاپن از شهر توکیو به هوکایدو تنها ارائه ی شیوه ای سریع برای دسترسی به شمالی ترین جزیره ی کشور نیست؛ بلکه یکی از لوکس ترین قطارها دنیا با ارائه ی بهترین خدمات بشمار می رود. قطار لوکس شرکت راه آهن هوکایدو دارای ۱۸ صندلی لوکس “کلاس فاخر” (Gran Class) -با قابلیت تخت خواب شدن- و یک ناهار خوری عالی می باشد. مسافرانی که صندلی های “کلاس فاخر” این قطار لوکس را رزرو می کنند به سالن طلای ایستگاه توکیو که نوشیدنی های مخصوص و تنقلات ارائه می دهد دسترسی خواهد داشت.

سفر با قطار مزیت های بسیاری دارد. زمانی که موفق به رزرو بلیط هواپیما برای سفر نشوید، قطار بهترین جایگزین است. هزینه ی سفر با قطار در مقایسه با هواپیما ارزان تر است و علاوه بر آن سفر راحت تری را برایتان به ارمغان می آورد. اگر از آن دسته افرادی هستید که هزینه ی سفر برایتان اهمیتی ندارد و در زمره مسافران لوکس پسند قرار دارید؛ سفر با قطارهای لوکس دنیا تجربه ای فراموش نشدنی را برایتان رقم خواهد زد.

https://blog.safarme.com/adventure-and-tourism/%D9%84%D9%88%DA%A9%D8%B3-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%82%D8%B7%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7-%DB%8C-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7/


[ بازدید : 10 ] [ امتیاز : 1 ] [ نظر شما :
]

راه پیدا کردن یک نصاب ماهر برای نصب دوربین مدار بسته چیست؟

يکشنبه 22 دی 1398
15:49
عابد

همه ما می دانیم که نصب دوربین مدار بسته برای هر مکانی مهم است. چه برای منازل چه برای شرکت های بزرگ و کوچک و حتی برای کارخانه ها و مراکز دولتی و خصوصی بسیار مهم و پر اهمیت می باشد.

اما برای آنکه اطلاعات مفیدی در این زمینه داشته باشید بهتر است نکات زیر را که برای نصب دوربین مدار بسته بسیار مهم می باشد در نظر بگیرید:

 1. مکان مناسب برای نصب کردن دوربین مدار بسته که همه چیز قابل دید باشد.
 2. اگر فضای بزرگی دارید سعی کنید از چند دوربین استفاده نمایید تا دید واضح تری داشته باشید.
 3. اگر می خواهید تصویر بهتری داشته باشید حتما از دوربین های مدار بسته سری دیجیتال و تحت شبکه استفاده کنید.
 4. حتما از یک نصاب حرفه ای کمک بگیرید در غیر این صورت به آموزش نصب دوربین مدار بسته مراجعه نمایید.

با انتخاب یک نصاب حرفه ای می توانید بدون دردسر دوربین ها را نصب کنید؛ اما وظیفه نصاب دوربین مدار بسته چه چیزی می باشد؟

 • آشنایی با انواع دوربین مدار بسته و اطلاعات کافی از جدیدترین نوع آن ها
 • دارای علم کافی هنگام نصب دوربین مدار بسته
 • آموزش کامل از چگونگی کار کردن با دوربین به مشتری
 • انجام دادن درست سیم کشی
 • رعایت ایمنی ها و استانداردهای لازم از صفر تا صد کار
 • استفاده از بهترین نوع سوئبچ، آدابتور، کابل و ...
 • بررسی دقیق محل نصب
 • حرفه ای بودن و سریع بستن دوربین به صورت صحیح

با توجه به این نکات می توانید یک متخصص حرفه ای در این زمین بیابید و به راحتی تمام اتفاق های اطراف خود را رصد نمایید.

source


[ بازدید : 13 ] [ امتیاز : 1 ] [ نظر شما :
]

کدام مهم‌تر است: رم بیشتر یا رم سریع‌تر؟

يکشنبه 22 دی 1398
15:08
عابد

گاهی اوقات بهتر است به‌جای اختصاص دادن بودجه‌ای متوسط برای خرید کامپیوتری میان‌رده و جدید، به فکر ارتقاء سیستم فعلی‌ خود باشید. با این کار می‌توانید با صرف هزینه‌ای به‌مراتب کمتر، هم یک کامپیوتر قابل قبول داشته باشید و هم از تولید زباله‌های الکترونیکی جدید جلوگیری کنید.

اگر سیستم شما دچار کندی سرعت شده است و جواب‌گوی نیاز‌هایتان نیست؛ احتمال دارد منشأ این کندی، سرعت حافظه‌ی رم کامپیوتر باشد. در این صورت وقت بازنشسته کردن رم‌های سیستم فرارسیده است. حال این سؤال پیش می‌آید که هنگام خرید رم جدید، کدام گزینه را در اولویت قرار دهیم؛ خرید رم‌هایی با سرعت بیشتر یا تجهیز سیستم به رم‌هایی با ظرفیت بیشتر؟ پاسخ به این سؤال آن‌طور که به نظر می‌رسد آسان نیست.

قبل از شروع بد نیست با حافظه‌ی RAM و کاربرد آن در کامپیوتر بیشتر آشنا شویم.

چرا به رم نیاز داریم

میزان ظرفیت حافظه‌ی رم باید به‌اندازه‌ای باشد که سیستم شما بتواند از پس نیازهای معمول روزمره برآید. به‌طور خلاصه، رم مانند یک حافظه کوتاه‌مدت است که پردازنده از آن به‌عنوان محلی برای ذخیره و بازخوانی سریع داده‌ها استفاده می‌کند. استفاده از حافظه‌ی رم باعث می‌شود سیستم به درخواست‌های شما در همان لحظه پاسخ بدهد و کندی در سرعت سیستم احساس نکنید. میزان تأخیر در اجرای دستورات حتی در حد چند ثانیه، باعث خواهد شد احساس کنید رایانه شما قدیمی و کند شده است.

اگر کامپیوتر در اجرای برنامه‌ی دلخواه‌ تعلل می‌کند و باعث کلافگی‌ می‌شود، احتمالا به رم بیشتری نیاز دارد. کندی و تأخیر در اجرای دستورات به این معنی است که کامپیوتر شما سعی در تخلیه‌ی وظایف (Tasks) از حافظه‌ی رم به حافظه‌ی اصلی (HDD یا SSD) دارد. درست است که حافظه اصلی دارای ظرفیت زیادی است، اما نسبت به رم سرعت بسیار کمتری دارد.

اگر از سیستمی قدیمی استفاده می‌کنید، احتمالا رم‌های قدیمی و ضعیفی دارید که جواب‌گوی نیازهای امروزی نیستند. حتی اگر لپ‌تاپ نسبتا جدیدی استفاده می‌کنید، اگر دستگاه شخصی شما ارزان‌قیمت باشد، احتمالا باز هم دچار کمبود فضای رم خواهید شد. لپ‌تاپ‌ها و کامپیوترها همیشه در ابتدا بسیار سریع هستند و رفتاری قابل قبول دارند؛ اما به‌مرور زمان سرعت آن‌ها کند می‌شود. کندی سرعت کامپیوتر پس از چندین سال به معنای استهلاک قطعات سخت‌افزاری آن نیست؛ بلکه این پیشرفت روزافزون نرم‌افزارها است که نیاز آن‌ها به فضای رم را افزایش و سرعت کلی سیستم را کاهش می‌دهد.

تفاوت میان ظرفیت و سرعت رم

سیستم‌های کامپیوتری برای اجرای مناسب و روان نرم‌افزارها، به میزانی حداقلی از حافظه‌ی رم نیاز دارند. با افزایش این میزان حداقلی رم، سرعت سیستم به‌ طرز محسوسی افزایش پیدا خواهد کرد. اما تا چه حد می‌توان حجم رم را اضافه کرد و همچنان متوجه افزایش سرعت سیستم شد؟

هنگام افزایش رم، معمولا به نقطه‌ای خواهید رسید که اضافه کردن رم بیشتر به کامپیوتر، دردی از شما دوا نخواهد کرد. اینجا است که استفاده از رم «سریع‌تر»، به‌مراتب تأثیرگذارتر از رم «حجیم‌تر» خواهد بود.

هنگام انتخاب رم بر اساس سرعت، به دو فاکتور مهم باید توجه داشته باشید. نخستین عامل مؤثر بر سرعت «فرکانس» است که بر حجم داده‌های خروجی و ورودی به رم تأثیر می‌گذارد و با مگاهرتز (MHz) نشان‌ داده‌ می‌شود. پس رمی با فرکانسِ بالاتر، حجم بالاتری از اطلاعات را در بازه‌ی زمانی مشخص منتقل می‌کند و درنتیجه سریع‌تر خواهد بود. دومین عامل تأثیرگذار بر سرعت رم، میزان «تأخیر» (Latency) آن است که به بازه زمانی بین درخواست شما و پاسخ سیستم گفته می‌شود. هرچه میزان تأخیر رم کمتر باشد، سرعت آن بالاتر خواهد‌ بود. هنگامی که سیستم شما میزان کافی رم در اختیار دارد، می‌توانید با استفاده از رم‌هایی با فرکانس بالاتر و تأخیر کمتر، بدون اضافه کردن حجم بیشتری از رم، نتیجه‌ی بهتری بگیرید. میزان تفاوتی که در سرعت سیستم حس می‌کنید به علل مختلفی وابسته است که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

ظرفیت و سرعت رم مورد نیاز

معمولا تنها در صورتی به حجم زیادی از رم احتیاج دارید که به‌نوعی با ویرایش حرفه‌ای فیلم و صوت سر و کار داشته باشید. حتی در چنین کاربردهایی نیز داشتن ۸ تا ۱۶ گیگابایت رم کافی خواهد بود. با استفاده از این میزان رم به‌راحتی می‌توان چندین نرم‌افزار حرفه‌ای را به‌صورت هم‌زمان اجرا کرد و علاوه بر آن، تا چندین سال از ارتقاء رم بی‌نیاز خواهید بود.

اگر گیمر هستید، استفاده از ۱۶ گیگابایت رم ممکن است در برخی بازی‌ها به نفعتان تمام شود؛ اما در حال حاضر اکثر بازی‌های جدید را با ۸ گیگابایت رم نیز می‌توان اجرا کرد. استفاده از ۳۲ گیگابایت رم برای گیمینگ تغییر محسوسی در نحوه‌ی اجرای بازی ایجاد نخواهد کرد. بهتر است به جای استفاده از این حجم از رم، از رم‌هایی با سرعت بالاتر استفاده کنید.

موقع خرید رم حتما به این نکته توجه کنید که سرعت رم‌های جدید، باید با سرعت مادربرد فعلی‌تان سازگار باشد. برای مثال مادربردی با شکاف‌های رم ۱۳۳۳ مگاهرتزی، فرکانس رم‌های ۲۰۰۰ مگاهرتزی را به همان ۱۳۳۳ مگاهرتز محدود خواهد کرد.

با توجه به آنچه گفته شد، اکثر کاربران حتی در صورت استفاده از کامپیوتر برای مقاصدی که به رم زیادی احتیاج دارند (مانند ویرایش فیلم یا بازی) به‌ندرت به بیش از ۱۶ گیگابایت رم نیاز پیدا خواهند کرد. البته مواردی نیز وجود دارند که به استفاده از ۳۲ یا ۶۴ گیگابایت رم در سیستم نیاز پیدا می‌شود؛ اما اگر کارتان مدیریت سرور نیست، احتمالا با چنین مواردی مواجه نخواهید شد.

https://www.zoomit.ir/2017/6/1/157245/faster-ram-more-capacity-ram-2/


[ بازدید : 13 ] [ امتیاز : 1 ] [ نظر شما :
]

بهترین آهنگری و جوشکاری سیار را چگونه می توان پیدا کرد؟

شنبه 21 دی 1398
15:16
عابد

همه ما می دانیم که آهنگری چه نقش مهمی برای صنعت های مختلف دارد.

وقتی به آن فکر می کنیم می بینیم که در همه جا پای آهنگری در میان است. ساخت کشتی، اتومبیل، هواپیما، درب و پنجره، ساختمان سازی و ... همگی از صنعت آهنگری در اشکال و ابعاد مختلف پیروی می کنند.

همانطور که همه صنعت در حال رشد و پیشرفت است آهنگری نیز از این رشد بی بهتره نبوده و به سبب راحتی و آسایش افراد توانسته تا شرایط بهتری را با آهنگری سیار برای عموم افراد به ارمغان بیاورد.

امروزه برای نصب درب و پنجره آهنی و یا نصب حفاظ پنجره دیگر نیاز نیست تا به نزدیک ترین آهنگری محل بروید و برای تعمیر قطعات آهنی به جوشکاری بروید؛ بلکه می توانید با بک تماس از آهنگری سیار و جوشکاری بخواهید تا به محل مورد نظر شما بیایند و اقدامات لازم را جهت نصب و تعمیر انجام دهند.

از جمله وظایف جوشکار سیار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. بررسی دقیق و رایگان محل مورد نظر
 2. به همراه داشتن تمام ابزار مورد نیاز برای جوشکاری در محل
 3. رعایت ایمنی و استاندارد ها
 4. تحویل دادن کار در زمان معین شده
 5. رعایت نظافت از ابتدا تا پایان کار
 6. تمیز کاری در پایان کار
 7. ارائه ایده و طرح های جدید به مشتری
 8. و ...

از جمله مواردی است که می بایست یه آهنگر و جوشکار سیار در نظر داشته باشند.

اما هزینه ای که برای جوشکاری سیار و آهنگری در نظر گرفته می شود متفاوت است و بسته به شرایط ذیل متغیر است:

 • ابعاد و حجم کار
 • نوع طرح و مدل انتخابی
 • جنس آهن به کار رفته شده
 • زمان و فصل

همه این موارد در تعیین هزینه جوشکاری دخیل است.

خدمات آهنگری سیار شامل چه مواردی می باشد؟

ساخت انواع حفاظ در طرح و رنگ های مختلف برای درب و پنجره، ساخت درب آکاردئونی، ساخت پل، ساخت چهارپایه، ساخت سایه‌بان، ساخت حفاظ و پایه برای کولر و ... همگی از جمله خدمات آهنگری و جوشکاری می باشد.

برگرفته شده از: http://office-chair.mihanblog.com/post/160


[ بازدید : 13 ] [ امتیاز : 1 ] [ نظر شما :
]

آشنایی با 10 کشتی تفریحی فوق العاده دیدنی و جدید در جهان

شنبه 21 دی 1398
13:18
عابد

در گذشته کشتی سواری معنای متفاوتی داشت و بیشتر شامل یک تفریح ساده برای پیرمردها بود. امروزه برای بسیاری از مردم سفر با کشتی، جزئی از یک تعطیلات خوب محسوب می ‌شود اما این تفریح بسیار متحول شده است. سفر با کشتی امروزه یک سفر هیجان انگیز به شمار می آید. اگر تا به حال کشتی سواری نکرده‌ اید، امسال زمان مناسبی برای امتحان کردنش می‌ باشد.
روزهایی که مجسمه‌ های یخی و میزهای رسمی توجه بسیاری را به خود جلب می‌ کردند گذشته است. امروز هر چیز شناوری که فعالیت ‌های متنوع و عجیب غریب مثل غواصی، اتاق‌ های یخی و سرسره آبی ارائه دهد مورد توجه گردشگران قرار می ‌گیرد. برای همین ما تصمیم گرفتیم برخی از جالب‌ ترین کشتی‌ های تفریحی دنیا را معرفی کنیم که برخی از آنها در سال ۲۰۱۸ آغاز به کار خواهند کرد.

کارناوال ویستا (Carnival Vista)
خطوط کشتی کارناوال
مسیرها: کارائیب
شروع حرکت از: میامی و گالوستون تگزاس (Galveston)، (از سپتامبر 2018 این کشتی آغاز به کار می ‌کند)
کارناوال بزرگترین و جدیدترین کشتی است که از اواخر سال 2016 آغاز به کار کرد و فعالیت ‌هایی که به کشتی ‌اش اضافه کرد قبلا در هیچ کشتی نبود. این کشتی کافه ردفراگ (RedFrog) و بریوری (Brewery) را افتتاح کرده است. در بالای عرشه شما اسکای راید (SkyRide) را می‌ بینید که در آنجا مسافران می‌ توانند در بالای دریا پدال بزنند در حالی که چشم انداز وسیعی رو به دریا دارند. در این کشتی واتروورکس (WaterWorks) هم وجود دارد که یک نوع پارک آبی است و وسایل آن به اندازه ‌ای مدرن است که با پارک ‌های زمینی قابل مقایسه می ‌باشد. حتی در روزهای بارانی هم این کشتی سفر دل انگیزی برای شما به وجود خواهد آورد. یک باربیکیو که توسط گای فیری (Guy Fieri) راه اندازی شده و تئاتر آیماکس (IMAX) که برای سرگرمی شما می باشد.

سیلور میوز (Silver Muse)
خطوط کشتی سیلورسی (Silversea)
مسیرها: آمریکای جنوبی، کارائیب، مدیترانه
شروع حرکت از: فورت لادردیل (Fourt Lauderdale)، بارسلونا، مونت کارلو (Monte Carlo)
اگر به دنبال یک سفر لوکس اروپایی روی کشتی هستید، بزرگترین کشتی سیلورسی را به شما پیشنهاد می‌ کنیم. واحدهای بالای این کشتی مزین به تخت‌ های ساخته شده به دست ساووآ بدز (Savoir Beds) می‌ باشند. یکی از مشتریان‌ معروف این تخت خواب ساز وینستون چرچیل است. این کشتی بزرگترین اتاق ‌ها را در میان دیگر کشتی ‌های سیلورسی دارد. برخی اتاق‌ های این کشتی ۹۰ متر هستند و کاملا مبله و دارای اثاثیه کامل می‌ باشند. کتابخانه کشتی سیلور میوز شامل یک نسخه از تمام کتاب‌ های هی وود هیل (Heywood Hill) لندن است که در عرشه هشتم کافه آرت قرار دارد. این کافه یک مجموعه از نقاشی و مجسمه‌ های هنری را هم در معرض دید گذاشته است. بطورکلی در این کشتی 8 رستوران وجود دارد که غذاهای تازه دریایی سرو می کنند. این رستوران ها شامل آتلانتاید اَند لِ دایم (Atlantide and La Dame) و تنها شعبه رستوران ریلِی اند شاتو (Relais & Chateaux) دریایی روی این کشتی می باشند.

ام اس سی سیساید (MSC Seaside)
خطوط کشتی ام اس سی
مسیرها: کارائیب
شروع حرکت از: میامی
سیساید یکی از هیجان انگیزترین تجربه‌ های کشتی‌ های تفریحی ‌است که از جنوب فلوریدا حرکت می ‌کنند. این کشتی 20 عرشه دارد و مانند برج‌ های چند طبقه میامی می‌ ماند. یک استخر روی عرشه این کشتی وجود دارد که شما را به یاد سواحل هتل ‌های جنوب فلوریدا می اندازد. این کشتی از جمله بروزترین و مدرن‌ ترین کشتی ‌های بزرگ دنیا است. پارک آبی کشتی ام اس سی سیساید از امکانات و لوازمی استفاده می ‌کند که مدرن ترین پارک‌ های آبی زمینی از آن استفاده می نمایند. روی کشتی اینترنت پر سرعت وای فای وجود دارد و برنامه ای که به شما این اجازه را می ‌دهد تصاویرتان را به راحتی در صفحات مجازی به اشتراک بگذارید! در عرشه کشتی یک باشگاه ورزشی و تعدادی رستوران هم وجود دارد. بنابراین شما می ‌توانید روی عرشه آفتاب بگیرید و هم زمان ورزش کنید و یا غذا بخورید.

وایکینگ سان (Viking Sun)
وایکینگ
مسیرها: کارائیب، کشتی جهانی 141 روزه
شروع حرکت: میامی
کشتی‌ وایکینگ ها هیچ وقت عناوینی همچون بزرگ ترین کشتی تفریحی دنیا و یا ما می ‌توانیم کل جمعیت لوکزامبورگ را در عرشه 6 جای دهیم را نخواهند یافت. اما این کشتی جدید فضای بیشتری دارد و کوچکترین اتاق‌ های آن از 25 متر شروع می ‌شوند و بالکن هم دارند. چشم انداز این کشتی بسیار زیبا می‌ باشد و آفتاب به خوبی به همه جای آن می ‌رسد. یک باشگاه بزرگ هم در کشتی وایکینگ سان وجود دارد و هزینه پرداختی شما برای سوار شدن به کشتی شامل اینترنت رایگان، نوشیدنی و یک گشت و گذار در هر توقفگاه ساحلی است. اغلب کشتی ‌های مسافربری تنها از کارائیب عبور می کنند اما این کشتی در تاریخ 15 دسامبر با گنجایش 930 مسافر، از میامی و از بندر 66 به مدت 141 روز دور دنیا را می ‌گردد و در 36 کشور توقف خواهد داشت و در نهایت به لندن می ‌رسد.

سمفونی دریاها (Symphony of the Seas)
رویال کارائیب (Royal Caribbean)
مسیرها: مدیترانه (بهار/تابستان 2018)، کارائیب (پاییز 2018)
شروع حرکت از: بارسلونا، میامی
زمانی که بادبان‌ های این کشتی به حرکت در بیاید، سمفونی دریاها بزرگترین کشتی مسافربری دنیا خواهد بود. ارتفاع این کشتی 36 متر و گنجایش آن 6800 مسافر است که بزرگترین کشتی رویال بعد از بایونیک بار (Bionic Bar) می ‌باشد. در این کشتی یک پارک آبی مجهز، تعداد زیادی رستوران و یک واحد مجزای خانوادگی وجود دارد. در کشتی سمفونی دریاها برنامه‌ های آکروبات و بازی های آبی هم توسط شرکت کنندگان پیشین المپیک اجرا می ‌شود. بزرگترین زمین بازی لیزر تگ (Laser Tag) روی کشتی هم در سمفونی دریاها قرار گرفته است. پیشنهاد می ‌کنیم برای هضم کردن شیرینی‌ هایی که در قنادی کشتی خورده اید که در لیزر تگ به بازی مشغول شوید.

بلیس نروژی (Norwegian Bliss)
خطوط کشتی نروژی
مسیرها: آلاسکا (تابستان 2018)، مکزیکن ریویرا (Mexican Riviera) پاییز 2018، کارائیب (پاییز/زمستان 2018)
شروع حرکت از: سیاتل، لس آنجلس، میامی
اگرچه کشتی نروژی را با این عقیده ساختند که به اطرافش احاطه کامل داشته باشد اما فعالیت ‌هایی که درون این کشتی انجام می ‌شود باعث شده که فراموش کنید کجا هستید. مانند کسی که در مسابقات فرمول وان روی عرشه کشتی است، به بزرگترین کارتینگ سواری دریایی بروید. در بلیس سرسره‌ های آبی بزرگی هم وجود دارد که مسافران در آن از یک طرف کشتی به طرف دیگر می ‌روند و در نهایت درون استخر پرت می‌ شوند. یک محوطه لیزر تگ بزرگ هم در این کشتی است که محصولی از جرسی بویز (Jeresy Boys) می‌ باشد. یک گروه موسیقی در کشتی کارهای گروه بیتلز را اجرا می ‌کنند. برای غذا و نوشیدنی، کافه مایکل مونداوی را پیشنهاد می ‌کنیم و در کنار آن غذاهای مکزیکی، استیک هاوس (Steakhouse) و باربیکیو را برای کامل کردن روزتان امتحان کنید.

افق کارناوال (Carnival Horizon)
خطوط کشتی کارناوال
مسیرها: مدیترانه، کارائیب، برمودا
شروع حرکت از: بارسلونا، میامی، نیویورک
این کشتی با الگو گرفتن از ویستا، یک کشتی عظیم دیگر طراحی کرده است. پارک آبی این کشتی توسط دکتر سوئس (Dr. Seuss) طرحی شده و یک سرسره آبی مجهز هم دارد. باربیکیو گای فیری به جذابیت این کشتی افزوده است. در عرشه بالای کشتی پارک اسکای راید قرار دارد. در داخل کشتی هم برنامه‌ های طناب بازی اجرا می‌ شود. در کنار استخر این کشتی یک سینمای بزرگ قرار دارد که شما می ‌توانید در حالی که آفتاب می ‌گیرید فیلم هم تماشا کنید. تعدادی کافه و رستوران هم درون کشتی وجود دارد.

پرنسس باشکوه (Majestic Princess)
کشتی‌ های پرنسس
مسیرها: آسیا، فیجی، استرالیا / نیوزلند
شروع حرکت از: شانگهای، سیدنی
جدیدترین کشتی پرنسس برای چینی‌ ها ساخته شده و شاید بهترین راه برای سفر به خاور دور و تماشای آن از روی عرشه کشتی باشد. یکی از ویژگی‌ های منحصر به فرد این کشتی مسیری به طول 9 متر می‌ باشد که از شیشه ساخته شده و شما را به خارج کشتی هدایت می ‌کند تا ‌بتوانید مستقیما اقیانوس را زیر پاهایتان ببینید. در کافه سی ویو (Seaview) هم چشم اندازی شیشه‌ ای به اطراف اقیانوس خواهید داشت. امسال بهترین رستوران‌ های کشتی را در پرنسس باشکوه خواهیم دید که شامل رستوران کانتونیس (Cantonese) به سرپرستی ریچارد چن (Richard chen) می‌ باشد. او در گذشته رستوران وینگ لی (Wing Lei) را به عنوان اولین رستوران میشلین (Michelin-starred) به سبک چینی در آمریکا افتتاح کرد. یک استخر سرپوشیده شیشه‌ ای در بالای عرشه وجود دارد که در روزهای بارانی هم شنا را لذت بخش می ‌کند.

سیبورن اَویشن (Seabourn Ovation)
سیبورن
مسیرها: اروپا (تابستان 2018)
شروع حرکت: متفاوت است
این کشتی حیرت انگیز بین 7 الی 21 روز در اروپای مرکزی می‌ گردد، مراکش، دریای بالکان (Baltic Sea)، اسکاندیناوی و تقریبا هر کجای دیگر اروپا در مسیر آن قرار دارد. اعتبار این کشتی به علت خدمات عالی آن است. کشتی سیبورن اویشن 12 عرشه دارد و ظرفیت آن به اندازه 600 نفر است. در این کشتی تعدادی رستوران با کیفیت وجود دارد که غذاهایی همچون سوشی و گریل‌ های توماس کلر را سرو می ‌کند. یک عرشه کشتی سیبورن اویشن مخصوص آفتاب گرفتن است که در آن نوشیدنی ‌های مخصوص توسط برایان وان فلاندرن سرو می‌ شود. در همه اتاق ‌های این کشتی بالکن اختصاص وجود دارد و ابعاد اتاق ‌ها بین 90 متر الی 400 متر می ‌باشد و در هر واحد یک سولاریوم اختصاصی قرار دارد. در کشتی سیبورن اویشن ورزش‌ های آبی، قایق سواری و موج سواری هم میسر است.

هارمونی دریاها (Harmony of the Seas)
رویال کارائیب اینترنشنال
مسیرها: مدیترانه: بارسلونا، پالما ده مایورکا (Palma de Mallorca)، پراونس (Provence)، فلورانس، روم، ناپل در مه 2016; کارائیب: ناسائو (Nassau)، سنت توماس (St. Thomas)، سنت مارتین (St. Maarten)، هایتی، جامائیکا، کوزومل (Cozumel) در نوامبر ۲۰۱۶.
بگذارید با حقایق شروع کنیم! هارمونی دریاها قرار است بزرگترین کشتی در تاریخ کشتی‌ های مسافربری باشد. این کشتی گنجایش 5397 نفر را در اتاق ‌های لوکس و جادارش دارد. در این کشتی 10 طبقه، بالکن، هفت بخش مجزا و یک پارک آبی کامل و مجهز با تعدادی از سرسره‌ های آبی بزرگ دنیا قرار دارد.

[ بازدید : 13 ] [ امتیاز : 1 ] [ نظر شما :
]

چگونه بهترین نظافتچی را برای نظافت منزل و جشن های خود پیدا کنیم؟

دوشنبه 9 دی 1398
17:46
عابد

همه ما می دانیم که نظافت منزل برای بعضی ها اصلا کار دلچسبی نمی باشد. زمانی که اسم نظافت منزل می آید دوست داریم یکی باشد تا همه کارهای خانه را انجام دهد و ما با خیال راحت به دیگر کارهای خود برسیم.

همانطور که می دانید انکان این کار توسط شرکت های نظافت منزل وجود دارد؛ که با سرویس دهی بسیار عالی برخی از این شرکت های خدمات منزل نیاز ما در هر زمان و هر مکان برطرف می شود.

بسیاری از ما برای جشن ها و مراسم های خود نیاز به یک نظافتچی منزل داریم که بسته به شرایط مراسم می توانیم از نظافتچی خانم یا آقا استفاده نماییم.

همانطور که می دانید پذیرایی از مهمان ها و میزبانی از آن ها در طول مراسم و یا تمیزکاری های بعد از آن بسیار خسته کننده می باشد و برای انجام این امور بهتر است که از نیروهای مجرب و معتبر کمک بگیریم.

برای اقدام به این کار بهتر است از قبل برنامه ریزی کنید و از شرکت های خدمات منزل بخواهید تا نیروهای متخصص خود را در روز مشخص شما آماده کنند تا همه کارها به درستی پش روند.

اکثر ما برای خانه های خود در روزهای پایانی سال به فکر خانه تکانی و گرد گیری هستیم که بنا به میزان کاری که برای خانه ما موجود است از نظافتچی خانم یا آقا استفاده می کنیم!

به شما توصیه می کنیم که اگر قصد تغییر جای اسباب و اثاثیه منزل را دارید حتما از کارگر آقا استفاده نمایید و اگر کارهای خانه شما بسیار زیاد است که یک کارگر خانم قادر به انجام کلیه آن ها نمی باشد می توانید از دو یا سه نفر استفاده کنید.

این افراد طی آموزش هایی از جانب شرکت های نظافت منزل که در زمینه چگونگی آغاز کار، اطلاعات کافی در مورد مواد شوینده که برای چه مکان هایی مناسب می باشد، چگونه به موقع کار خود را به اتمام برساندد، از کجا شروع به نظافت منزل نمایند و ... داده می شود تا نظافتچی بتواند به صورت حرفه ای و با قبول مسئولیت کار خود را آغاز کند.

source[ بازدید : 15 ] [ امتیاز : 1 ] [ نظر شما :
]

دیجیتال مارکتینگ چیست؟ | آموزش بازاریابی دیجیتال

دوشنبه 9 دی 1398
17:27
عابد

اصطلاح بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) از دو دهه پیش تاکنون به عنوان زیرمجموعه‌ای از مدیریت بازاریابی و نیز مدیریت تبلیغات مورد اشاره قرار می‌گیرد.

اما با توجه به توسعه فناوری اطلاعات طی سالهای اخیر، افزایش متوسط زمان آنلاین بودن کاربران، استفاده گسترده از موبایل و افزایش ضریب نفوذ اینترنت در جهان، امروزه به عنوان یک دانش و تخصص مستقل مورد توجه قرار می‌گیرد.

تعریف بازاریابی دیجیتال

سایت HubSpot که از سایت‌های معتبر در حوزه بازاریابی دیجیتال و استراتژی محتوا محسوب می‌شود در تعریف بازاریابی دیجیتال به این نکته اشاره کرده است که این عبارت، یک چتر مفهومی محسوب می‌شود.

به عبارت دیگر، به جای اینکه بتوان تعریف مستقیمی برای آن ارائه کرد، بهتر است همه‌ی آن تکنیک‌ها و ابزارهایی را بشناسیم که زیر عنوان دیجیتال مارکتینگ قرار می‌گیرند.

اگر چه تعریف واحدی از بازاریابی دیجیتال در دست نیست، اما به نظر می‌رسد بتوان تعریف زیر را تا حد خوبی، فصل مشترک توضیحات رایج در زمینه بازاریابی دیجیتال در نظر گرفت

ابزارهای بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ

موارد زیر، نمونه‌هایی از ابزارهای بازاریابی دیجیتال محسوب می‌شوند:

بازاریابی توسط موتورهای جستجو (SEM) [شامل ترافیک ارگانیک و خریداری شده]

بهینه سازی برای موتورهای جستجو (سئو)

بازاریابی محتوا (Content Marketing)

بازاریابی درونگرا (Inbound Marketing)

بازاریابی شبکه های اجتماعی (Social Media Marketing)

استراتژی محتوا (Content Strategy)

تبلیغات بر اساس کلیک (PPC)

اینفلوئنسر مارکتینگ (Influencer Marketing)

تبلیغات بنری (Banner Advertising)

ایمیل مارکتینگ

بازاریابی موبایلی یا موبایل مارکتینگ (یا اصطلاح قدیمی آن: تبلیغات موبایلی)

بازاریابی از طریق همکاری در فروش (Affiliate Marketing)

تولید محتوا

بازاریابی ویروسی دیجیتال (Digital Viral Marketing)

گاهی در فهرست ابزارهای دیجیتال مارکتینگ، به تبلیغات هدفمند و سفارشی شده (Targeted Advertising) و نیز تبلیغ مستقیم (Native Advertising) هم اشاره می‌شود.

اما با توجه به اینکه این دو عنوان، عملاً فراگیرتر هستند و هم‌رده با سایر موارد نیستند (می‌توانند سایر گزینه‌ها را هم پوشش دهند)، آنها را در فهرست بالا قرار ندادیم.

تذکر: در حال حاضر هم، در فهرست فوق، هم‌پوشانی‌هایی وجود دارد. اما چون این فهرست در بسیاری از کتابها و مراجع رسمی به همین شیوه مورد اشاره قرار می‌گیرد، ما هم روش رایج را مورد استفاده قرار دادیم.

سرفصل های دوره دیجیتال مارکتینگ

ما در بعضی درس‌ها (از جمله مذاکره) سرفصل های پیشنهادی از سوی متمم را برای مدرسان آن درس‌ ارائه می‌کنیم.

برای دوره دیجیتال مارکتینگ هم یک مجموعه سرفصل آموزش دیجیتال مارکتینگ طراحی شده که مراجعه به آن و مطالعه‌اش می‌تواند برای مدرسان دیجیتال مارکتینگ و نیز کسانی که در زمینه مشاوره دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کنند مفید و آموزنده باشد

چند کتاب آموزش دیجیتال مارکتینگ

کتاب فارسی دیجیتال مارکتینگ، آن‌قدر زیاد نیست که دست شما در انتخاب آن‌ها باز باشد.

اما در زبان انگلیسی، کتابهای آموزش دیجیتال مارکتینگ کم نیستند. ضمن این‌که در هر یک از موضوعات تخصصی بازاریابی دیجیتال هم، کتابهای فراوانی وجود دارند (مثلاً کتابهای موبایل مارکتینگ یا کتابهای بازاریابی محتوا و استراتژی محتوا، خود دنیای بزرگی دارند).

بنابراین نمی‌توانیم بگوییم چند کتابی که در این‌جا معرفی می‌کنیم، حتماً بهترین کتابهای دیجیتال مارکتینگ هستند. اما حداقل شناخته شده و معتبرند.

ضمن این‌که ما هم در درس‌های مرتبط با بازاریابی دیجیتال، از آن‌ها استفاده کرده و بارها به آن‌ها ارجاع داده‌ایم.

منبع


[ بازدید : 13 ] [ امتیاز : 1 ] [ نظر شما :
]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به نکت بستری برای ارایه اطلاعات و خدمات مشاغل ایران است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک دانلود تک آهنگ خرید ملک در ترکیه خرید آنتی ویروس ثبت شرکت ثبت برند و لوگو اخذ کد اقتصادی ثبت تغییرات شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت مسئولیت محدود نرم افزار حسابداری سوالات استخدامی اموزش و پرورش گیفت کارت اپل خرید آنتی ویروس آپلود عکس لوح تقدیر خودکار تبلیغاتی لوازم یدکی خودرو متخصص پوست شیراز
بستن تبلیغات [X]